Klávesové zkratky na tomto webu Přejít k navigaci
Stále fungujeme a balíky balíme rychlostí světla! Objednávky doručíme přes GLS, Českou poštu i Zásilkovnu za 1 - 2 dny. Zasíláme i na Slovensko.

Velkoobchod

Fantasyobchod.cz nabízí obchodníkům za velkoobchodní ceny zboží těchto výrobců: Jinx, Bioworld (Difuzed), Gaya Entertainment, Q-workshop, Carat Shop, Acrylicos Vallejo, Pyramid International a vybrané produkty ABYstyle a SD Toys. Dále můžete za velkoobchodní ceny nakupovat knihy z našeho nakladatelství Mytago, kožené výrobky z naší dílny a kostýmy ušité našimi švadlenkami.

Máte-li zájem o velkoobchodní spolupráci, stačí se zaregistrovat přes registrační formulář, vaši registraci následně schválíme a budete moci objednávat přes webové rozhraní. Pokud máte jakýkoli dotaz, napište nám prosím na info@fantasyobchod.cz, rádi vám poradíme.

registrace velkoobchodního zákazníka

Informace pro velkoobchodní zákazníky

Po schválení velkoobchodního účtu uvidíte po přihlášení veškeré zboží s velkoobchodní slevou. Objednávky lze posílat klasicky přes eshop, není stanovena žádná minimální výše objednávky. U objednávek nad 1999 Kč v rámci ČR nehradíte poštovné.

Velkoobchodní slevy není možné kombinovat s žádným jiným typem slev.

Novinky mailem

Mějte jako první informace o novinkách, výhodných slevách či nevyhnutelné vzpouře robotů!

zasílat

přihlášením souhlasíte se zpracování osobních údajů

ukázka newsletteru


SHOPROKU 2018 Vítěz

SHOPROKU 2019 Vítěz