Klávesové zkratky na tomto webu Přejít k navigaci
Stále fungujeme a balíky balíme rychlostí světla! Objednávky doručíme přes GLS, Českou poštu i Zásilkovnu za 1 - 2 dny. Zasíláme i na Slovensko.

Pokémon TCG

Pokémon je sběratelská karetní hra na motivy oblíbené videohry od Nintenda a stejnojmenného kresleného seriálu. Nabízí dobrou zábavu s originálním způsobem hraní a bez zbytečných potoků krve. Pokračovat

Podkategorie  • Postavy
  • Výrobci
Pikachu
Pokemon USA
Ultra Pro

Ve hře Pokémon TCG budete potřebovat balíček karet. Stačí pak vybrat jednoho ze svých miláčků a poslat jej do arény! Zde je možné svého šampióna různými způsoby podporovat a škodit soupeřícímu trenérovi. Během boje můžete pomoci svému Pokémonovi k vývoji do silnější podoby. Za každého soupeřícího Pokémona, kterého se vám podařilo vyřadit, získáte odměnu. Vítězí hráč, který jako první získá všechny své odměny.

Ke hře průběžně vychází nové sady, rozšíření a mnoho unikátních vydání. Nové sady přináší nové boostery s náhodným výběrem karet, rozšíření přichází v podobě předpřipravených balíčků a unikátní vydání jsou většinou zaměřena na jednoho Pokémona, ke kterému získáte speciální verzi karty a další doplňky - tématické mince a odznaky. Každý úspěšný trenér Pokémonů má aspoň jeden odznak.

Novinky mailem

Mějte jako první informace o novinkách, výhodných slevách či nevyhnutelné vzpouře robotů!

zasílat

přihlášením souhlasíte se zpracování osobních údajů

ukázka newsletteru


SHOPROKU 2018 Vítěz

SHOPROKU 2019 Vítěz