Klávesové zkratky na tomto webu Přejít k navigaci
Stále fungujeme a balíky balíme rychlostí světla! Objednávky doručíme přes GLS, Českou poštu i Zásilkovnu za 1 - 2 dny. Zasíláme i na Slovensko.

Figurky Nendoroid

Detailně propracované akční figurky Nendoroid z dílny japonského výrobce Good Smile Company se mohou stát až nečekaně zábavnými společníky. Všem, kdo toužili po figurkách s pohyblivými klouby, se právě splnil sen! Nendoroid postavičky toho umí totiž fakt hodně! Kromě toho, že jsou v kloubech ohebné, jako by byly z masa a kostí, dostanete ke každé figurce super výbavičku s částmi na výměnu, bohatým příslušenstvím a funkčním podstavcem. A to včetně obličejů – vaše Nendoroid figurky tak mohou být pěkně náladové! Pokračovat


  • Témata
  • Postavy
Ciri
Flash
Geralt
Hermiona Grangerová
Kratos
Ron Weasley

Díky tomu můžete své hrdiny stavět do nejrůznějších póz a vytvářet si akční fotky a zátiší v tradičním manga stylu nebo i superhrdinské scénáře, které si, pokud disponujete základním filmařským umem, můžete i natočit a stát se vycházející hvězdou filmového průmyslu! Nabízíme jak hrdiny z japonského manga seriálu Naruto či fantasy klasiky Zaklínače, tak i tradiční superhrdiny.

Novinky mailem

Mějte jako první informace o novinkách, výhodných slevách či nevyhnutelné vzpouře robotů!

zasílat

přihlášením souhlasíte se zpracování osobních údajů

ukázka newsletteru


SHOPROKU 2018 Vítěz

SHOPROKU 2019 Vítěz