Klávesové zkratky na tomto webu
Úvod >  Knihkupectví >  Knihy >  Fantasy > 

Bajky barda Beedleho (J. K. Rowlingová): 219 Kč

 Není skladem  (dočasně)
Dodání: 7-14 dní

 

Autor: J. K. Rowlingová
Žánr: fantasy beletrie
Formát: 120 x 200 mm, 128 stran
Vazba: vázaná
ISBN: 978-80-00-02284-0
Rok vydání: 2008


"Tys v životě neslyšela o Bajkách barda Beedleho?" pohlédl Ron nedůvěřivě na Hermionu. "Děláš si legraci, co?" "Ne, nedělám!" ujistila ho překvapeně. "Copak ty je znáš?" "No samozřejmě!"

Prastaré pohádky, které pro kouzelnou společnost sesbíral a uspořádal bard Beedle. Pohádky, které jsou každému kouzelnickému dítěti čteny na dobrou noc. Nyní jsou tyto pohádkové příběhy konečně přístupné i mudlovským čtenářům, což je jistě důvod k jásotu nejen pro fanoušky Harryho Pottera, ale i pro ostatní, kteří mají rádi kouzelné příběhy.


CBDB.cz

CBDB.cz

FacebookNázory na Bajky barda Beedleho (J. K. Rowlingová)

Tato kniha by neměla chybět v žádné knihovničce fanouška Harryho Pottera! Jsou v ní krásné příběhy, které byly zmiňovány i v knihách o Harrym Potterovi jako například Příběh tří bratří. Kniha je opravdu skvěle zpracovaná a všem ji doporučuji!
Anna Kaletová (07.02.2014)
Zdravím, tuto knihu jsem jako věrná potteromanka musela přečíst, bohužel ale musím říci, že mě docela zklamala. Není to špatná kniha - to vůbec ne, ale především hodně krátká. Všech pět bajek i s komentáři A. P. W. B. Brumbála jsem měla přečteno během pár minut, nejvíce mě asi zaujala pohádka Fontána příznivé sudby. Je i dobře napsána, oceňuji hlavně kresby a ilustrace od J.K. Rowling, ale opravdu jsem čekala něco víc. Některé pasáže (hlavně ty od profesora Brumbála) jsou vážně zdlouhavé, místy až nudné. Tím Vás ale nechci odrazovat od koupi této knihy, jednou by si to měl přečíst každý fanoušek, nicméně pro mě bylo jednou až dost. Ale například moje kamarádky četly celou knihu alespoň pětkrát a absolutně nechápou, co se mi na ní nelíbí, nicméně já si opravdu musím stát za svým, a upřímně říct, že jsem v pohádkách ani komentářích žádný skrytý význam nenašla...
Jana Brodská (12.07.2013)
Mám ráda Harryho Pottera, a proto jsem nemohla odolat, a jen co jsem zahlédla knížku Bajky barda Beedleho koupila jsem ji. Je to krásné zpestření. Kniha je hezky napsaná, také poznámky A.P.W.B. Brumbála jsou skvělé. Jen lituji, že jich je jen pět. Nemyslete si, že když se Příběh tří bratří objevil v Harrym Potterovi, tak se to s ním nějak extra spojuje. Je to pět různých příběhů, nebo spíše pohádek jako je např Králice Alice aj. Ilustrace a celé provedení knihy je úžasné. Musím dát pět hvězdiček ale klidně bych jich dala více.
Pavla Fričová (18.04.2012)
Tato knížka je krásná. Obrázky jsou opravdu bezva!!! Jenom škoda, že je v knížce pouze pět bajek (Čaroděj a skákající hrnec, Fontána příznivé sudby, Mágovo chlupaté srdce, Králice Alice a chechtavý pařez a Příběh tří bratří). Jinak ale stojí za to si tu knížku koupit. A myslím, že každý, kdo sbírá Potterovské předměty, by tohleto měl vlastnit. Doplňující texty profesora Brumbála jsou taky docela zajímavé. Kromě toho může číst knihu i ten, kdo Harryho nezná, protože různá slova jako \\\"moták\\\", či \\\"mudla\\\" obsahují vysvětlivku, kde J. K. Rowlingová dělá poznámky.
Vojtěch Antoš (08.01.2012)
Tato knížka je moc pěkně napsaná. Je tam také vysvětlení od A.P.V.B. Brumbála. Každý kdo má rád HP si ji určitě kupte :-)
Pavla Fričová (18.10.2011)
Tuto knihu jsem poprvé viděl ve výloze jednoho knihkupectví, a jelikož jsem velký fanoušek Harryho Pottera, neváhal jsem, a knihu koupil. Pohádky v ní jsou překrásné, nevadí mi i ty \\\"nudné pasáže\\\". Jsou také přínosné, protože všechny pohádky obsahují nějakou zápletku lidské \\\"chyby\\\" a na konci onen člověk svou chybu napraví, tudíž z nich plyne jakési ponaučení, které uplatníme jak ve společnosti, tak v osobním životě. Bezpodmínečně a naprosto oprávněně uděluji pět hvězd.
Dennis Schneiderka (22.07.2011)
Napište nám váš názor

Různobarevné zdobené kostky

Sady dračích, elfských, trpasličích a postapokalyptických kostek v mnoha barevných kombinacích! více >>

Na obsah stránky